OFERTA MATERIAŁY ŚCIERNE

Materiały ścierne

W naszym asortymencie posiadamy specjalistyczne materiały ścierne najlepszej jakości.

Oferujemy produkty takich firm, jak Saing-Gobain, Inco Flex czy Klingspor.

SAING-GOBAIN

Saing-Gobain to firma z ponad 350-letnią tradycją. Stale szuka nowych rozwiązań i rozwija swą międzynarodową działalność w zakresie produkcji narzędzi ściernych. Jej tarcze tnące, ściernice specjalistyczne, ceramiczne i bakelitowe, płótna, osełki i pasy ścierne są uznane na całym świecie.

Przejdź do strony producenta  Zapytaj o aktualną ofertę

INCO FLEX

Jest to sprawdzona marka produkująca tarcze ścierne oraz narzędzia ścierne ceramiczne, diamentowe i żywiczne, a zarazem pierwsza polska firma posiadająca międzynarodowy certyfikat jakości oSa (Organisation of the Safety of Abrasives). Istnieje na rynku od 1955 roku. Inco Flex oferuje tarcze płatkowe i wyjątkowe ściernice – zarówno te wzmocnione włóknem szklanym, jak i nie posiadające wzmocnienia – przeznaczone do przecinania precyzyjnego, ostrzenia i szlifowania potrzebnych narzędzi.

Wszystkie produkty Inco Flex spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa, a ich produkcja odbywa się bez szkody dla środowiska.

Przejdź do strony producenta  Zapytaj o aktualną ofertę

KLINGSPOR

Firma Klingspor została założona w 1893 roku. Przez ponad 100 lat osiągnęła stabilną pozycję na rynku, wprowadzając coraz to kolejne innowacje w branży szlifierskiej – przy jej pomocy zostały dopracowane między innymi ściernice listkowe, tarcze wysokoobrotowe do cięcia i szlifowania zgrubnego i wodoodporny papier.

Klingspor oferuje papiery, płótna i krążki ścierne, krążki fibrowe i samoprzylepne, tarcze diamentowe, papiery wodoodporne oraz włókniny szlifierskie.

Przejdź do strony producenta  Zapytaj o aktualną ofertę

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z zakupów w naszym sklepie.

Allegro