OFERTA MATERIAŁY SPAWALNICZE

Materiały spawalnicze

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości sprzęt i akcesoria służące do spawania oraz cięcia. U nas kupisz specjalistyczne materiały spawalnicze ESAB i Gala Gar.

ESAB

Marka ESAB jest znanym na całym świecie liderem w zakresie produkcji materiałów i urządzeń służących do cięcia i spawania. Powstała ponad 100 lat temu (została założona w 1904 roku), ma ugruntowaną pozycję na rynku, a jej produkty można dostać nie tylko w Europie, ale również w Ameryce Południowej i Północnej oraz na terenach Azji. Firma ta sprzedaje swoje wyroby oraz oferuje doradztwo techniczne w około 80 krajach, z czego w aż 26 posiada swoje zakłady produkcyjne. Może również poszczycić się wyjątkową wiedzą dotyczącą automatyzacji spawania i zmechanizowanych systemów służących do cięcia – którą stale rozwija, starając się zaspokoić potrzeby swoich Klientów i zapewnić im możliwie najnowocześniejsze, najskuteczniejsze i najwydajniejsze rozwiązania techniczne.

ESAB to gwarancja wyboru najlepszych materiałów spawalniczych oraz urządzeń przeznaczonych do ręcznego cięcia i spawania.

Przejdź do strony producenta  Zapytaj o aktualną ofertę

Gala Gar

Gala Gar to hiszpańska marka założona w Saragossie w 1944 roku. Oferuje najwyższej jakości specjalistyczne urządzenia przeznaczone między innymi do spawania elektrodowego i wszelkie niezbędne w warsztatach elementy, materiały i akcesoria spawalnicze.

Przejdź do strony producenta  Zapytaj o aktualną ofertę

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Oferujemy najlepsze urządzenia i narzędzia w atrakcyjnych cenach, a nasza wykwalifikowana obsługa z pewnością doradzi Ci w wyborze najlepszego wyposażenia.

Allegro