O NAS

Informacje o firmie STEM

Firma STEM istnieje na rynku już od ponad 30 lat. Prowadzimy hurtownię narzędzi i należymy do niemieckiego zrzeszenia zakupowego EDE. Gwarantujemy różnorodną ofertę produktów wiodących producentów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dostarczamy mnóstwo innowacyjnych rozwiązań w atrakcyjnych cenach, które pozwalają naszym Klientom usprawnić swoją działalność i zdobyć przewagę nad konkurencją. W dalszym ciągu poszerzamy też proponowany asortyment i nawiązujemy kolejne umowy współpracy z najważniejszymi producentami w branży narzędziowej.

W naszej ofercie znajdują się:

  • narzędzia pomiarowe, skrawające, ręczne i warsztatowe,
  • elektronarzędzia,
  • materiały ścierne i spawalnicze,
  • osprzęt maszynowy.

Gwarantujemy różnorodną ofertę produktów wiodących producentów polskich i zagranicznych. W dalszym ciągu poszerzamy proponowany asortyment i nawiązujemy kolejne umowy współpracy z najważniejszymi producentami w branży narzędziowej.

Budowanie i pielęgnowanie długoterminowej relacji z klientem na zasadach partnerskich stanowi podstawowy cel naszych decyzji i działań. Oferta oraz warunki sprzedaży dla każdego odbiorcy kształtowane są indywidualnie, gdyż każdy partner ma inne wymagania i oczekiwania. Nad całkowitą realizacją zaspokojenia ich potrzeb czuwają nasi przedstawiciele handlowi, współpracujący z klientami na terenie całej Polski.

Allegro